Doradcy noszenia dzieci

Tutaj znajdziesz doradcę noszenia w Twojej okolicy.

Aby wyszukać wciśnij Ctrl+F

 

Skawina, okolice, Kraków, online

Anna Więckowska

513256678

www.facebook.com/profile.php?id=61556326596280

Cześć, jestem akredytowanym doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, oligofrenopedagogiem i pedagogiem wczesnoszkolnym. Wynosiłam w chustach troje swoich dzieci i chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem również z Tobą! Działam na terenie Skawiny, Krakowa i okolic, ale także online. Zapraszam na stronę fb i ig: AWięcMotaj Anna Więckowska. Wrzucam wiele ciekawych i przydatnych wskazówek dotyczących noszenia

Bielsko-Biała i okolice

Ewa Kucharczyk

ewa.chusty@gmail.com www.facebook.com/tulimysie.bielsko/

Chcesz tulić swoje dziecko w chuście ale nie wiesz od czego zacząć, a może dostałeś chustę i potrzebujesz porady? Skontaktuj się, chętnie nauczę Cię jak w bezpieczny sposób nosić swojego Maluszka w chuście :) Wierzę, ze uda mi się zaszczepić w Tobie ideę wolnych rąk i radość ze wspólnego podbijania świata! Jestem akredytowanym doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po kursie Akademii Noszenia Dzieci. Na co dzień prowadzę spotkania indywidualne, warsztaty oraz pogadanki dla rodziców i kobiet w ciąży, współpracuję także ze szkołą rodzenia oraz fizjoterapeutką. :)

Poznań
i okolice

Natalia Zielonacka

chustownik@gmail.com

www.chustownik.pl

tel. 696 950 208

Jestem mamą dwóch dziewczynek, Uli i Helenki, które noszę w chustach od pierwszych tygodni ich życia. Chusty to moja wielka pasja, którą chcę się dzielić z innymi rodzicami. Zapraszam do kontaktu!

Katowice, Gliwice i okolice

Aleksandra Adamczyk

chustyknurow@gmail.com 

www.facebook.com/chustyknurow 

www.badzblisko.pl

Z wykształcenia dietetyk, z zamiłowania doradca chustonoszenia po zaawansowanym kursie Clauwi, z powołania żona i mama Franka i Henia. Entuzjastka karmienia naturalnego, działa jako promotor karmienia piersią. Od kilku lat wspiera rodziców na początku ich nowej drogi. Zaraża chustonoszeniem!

Słupsk

Karolina Malinowska

www.facebook.com/doradcaslupsk/

tel.667-707-043

e-mail: karolina_miszewska@poczta.fm

Jestem doradcą noszenia ClauWi, a prywatnie mamą Izy i Radka. Swoją przygodę z chustonoszeniem rozpoczęłam po narodzinach młodszego synka. Pokochałam to do tego stopnia, że postanowiłam zostać doradcą, aby promować noszenie w swoim regionie.

Toruń i okolice

Marta Kamińska

609-338-545,

www.veniachusta.pl www.facebook.com/veniamartakaminska

Z wykształcenia jestem psychologiem, z pasji Certyfikowanym Doradcą Noszenia CluWi, z powołania żoną i mamą trzech (chusto)córek :) Na codzień zajmuję się prowadzeniem warsztatów grupowych, zajęć w Szkołach Rodzenia, a przede wszystkim indywidulanym wspieraniem Rodziców w ich rodzicielskich wyzwaniach! Chusta dla mnie jest ważnym elementem mojego macierzyństwa, aby móc funkcjonować, jednocześnie zapewniając dzieciom bliskość oraz prawidłową pozycję ciała, niezbędną do ich prawidłowego rozwoju!

 Trójmiasto, Słupsk i okolice

Dorota Maniszewska

Tel. 504 521 690

Psycholog, pedagog, instruktorka masażu Shantala oraz doradca noszenia ClauWi. Zafascynowana profilaktycznym działaniem kontaktu ,,skóra do skóry" na dziecko i matkę zaraz po porodzie.  Zajmuje się terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju dzieci w wieku 0-3 lat oraz terapią dzieci i młodzieży ze zdiagnozowanym zespołem Aspergera, Autyzmem i ADHD. Prowadzę również szkolenia i warsztaty dla świeżo upieczonych rodziców oraz osób oczekujących narodzin.

 Warszawa

 Justyna Starzyk

 www.facebook.com/bliskomamy

Doradca Noszenia ClauWi po kursie zaawansowanym. Jestem mamą 3-letniego Jędrka i 1,5-rocznej Łucji. Wiem, jak bardzo dzieci potrzebują bliskości, utulenia, czasami uspokojenia. Wiem tez, jak bardzo potrzebne są czasami wolne ręce. Dzięki chuście, w której noszę zarówno ja, jak i mój mąż, możliwe jest połączenie bliskości z potrzebami dnia codziennego - ugotowania, pobawienia się ze starszakiem kiedy młodsze spokojnie się tuli, czy też wyskoczenie na chwilę na spacer z dzieckiem, które nie przepada za wózkiem.
Nosząc, zwracam szczególną uwagę na dobre ułożenie maluszka w chuście.
I tego właśnie mogę Cię nauczyć - jak prawidłowo używać chusty, dzięki której zyskujesz "dodatkową rękę", a Twoje dziecko jest cały czas BliskoMamy lub BliskoTaty :)

Trójmiasto i okolice

Dagmara Wyłuda

https://www.facebook.com/bycbliskowsparcie/

kontakt: 600 933 386

dagmara.wyluda@gmail.com

Matka dwójki, doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi, doula. Zapraszam wszystkich do bycia blisko.

Anglia: Slough, Windsor i okolice

Polska: Gryfice, Szczecin

Daria
Zielińska

zielinska.dar@gmail.com
www.facebook.com/mrs.dariazielinska

Kiedy w trakcie studiów przyjęłam swój pierwszy poród i wzięłam maluszka w ramiona, zrozumiałam, że to jest moja droga. Obecnie jestem w trakcie rejstracji do NMC w Wielkiej Brytanii. Interesuję się opieką nad wcześniakami, karmieniem piersią, snem dziecka, a teraz także noszeniem w chustach. Zakochałam się w chustach od pierwszego motania!

Warszawa i okolice, Kraśnik

Dorota Misiak

dorotamisiak@o2.pl

505-721-063

 

Kielce

Karina Klusek

tel. 781 170 184

mail: klusekkarina@gmail.com

@FB: chustomania.doradca

Prowadzę konsultacje indywidualne, warsztaty grupowe, spotkania dla rodziców i kobiet w ciąży, pogadanki w szkołach rodzenia czy klubach maluszka.

Chętnie spotkam się, aby Ci pomóc w doborze wiązania, pierwszej chusty czy nosidła. Pokażę Ci, jak poprawnie i bezpiecznie zamotać Twojego Maluszka.

Nie wyobrażam sobie macierzyństwa bez chusty  Mam nadzieję, że i Ty poczujesz moc wolnych rąk i bliskości Twojego Dziecka!

Warszawa, Legionowo, Łomianki, Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Radzymin, Marki, Ząbki, Zielonka.

Katarzyna Byliniak

606 497 638

www.facebook.com/KBDoradcaNoszenia/

chusty@kat-art.pl

Certyfikowany doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich szkoły ClauWi po kursie zaawansowanym. Ukończyłam również kurs pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt. Aktywnie współpracuję jako wykładowca ze szkołami rodzenia na terenie Warszawy, Jabłonny i Legionowa. Kocham moją pracę za to, że niesie wsparcie w tak wielu sytuacjach młodym rodzicom, chustowanie pomaga im zarówno emocjonalnie jak i odciąża fizycznie, przynosi radość, wolność i piękne chwile razem z dziećmi. Jestem szczęśliwa, że mogę dzielić z rodzicami emocje, towarzyszyć im w pogłębianiu relacji z dzieckiem, uczyć prawidłowej techniki wiązania chust dobranej specjalnie dla każdego rodzica. Stale się rozwijam, czytam, uczę się i szkolę, podnoszę dla siebie i dla Was swoje kompetencje, abym jak najlepiej sprostała Państwa oczekiwaniom i mogła dzielić się rzetelną wiedzą. Prowadzę lekcje indywidualne z dojazdem oraz warsztaty grupowe. Istnieje możliwość poprowadzenia konsultacji również z tłumaczeniem na język angielski.

Świętokrzyskie

Marta Szperlich-Kosmala

 https://www.facebook.com/chustastarachowice/
Uzyskałam certyfikat Doradcy noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich Akademii Noszenia Dzieci, aby pomagać innym Rodzicom
w prawidłowym użytkowaniu chust, aby odpowiadać na Wasze pytania
i uczyć motania - dla dobra dziecka i Waszego! Zapraszam na konsultacje indywidualne i grupowe.
Noszę swoje dzieci w chuście od narodzin. Dzieci noszone w chustach mają naturalnie bliski kontakt z opiekunem, zapewnione bezpieczeństwo, a jednocześnie stymulację bodźcami, nie obciążającą ich rozwijających się mózgów. Ich kręgosłup ma szansę rozwijać się prawidłowo. Chusta pomaga niwelować klasyczne problemy maluchów: niepokój, płaczliwość, tzw. kolki.A Ty? Dzięki chuście uwalniasz ręce. Nagle znikają nierówne chodniki, brak podjazdów i inne przeszkody terenowe. Cieszycie się sobą. Wszyscy.

Wrocław i okolice

Eulalia Średzińska

eulalia.sredzinska@gmail.com

facebook.com/eulaliadoradca/

Jestem doradcą noszenia po szkole ClauWi. Z przyjemnością pokażę Ci, jak bezpiecznie możesz cieszyć się bliskością z Twoim dzieckiem. Najpiękniejsze w chustach jest to, że dają wolność.

Warszawa

Dominika Rosłońska

575607326

droslonska.95@wp.pl

fp: https://web.facebook.com/JellyMumDoradcaNoszeniaClauWi/
WWW: http://jellymum.pl/

Jestem mamą dwóch córek - Wiktorii i Anastasii. Młodsza była noszona w chuście już od pierwszych dni życia. Zależy mi na promowaniu zdrowego dla dzieci i rodziców sposobu noszenia dlatego zrobiłam kurs Doradcy Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich ClauWi. Zapraszam do kontaktu.

Rybnik i okolice

Basia Salamon-Szympruch

www.chustyinosidla.pl
www.facebook.com/chustyrybnik/
696 021 967

Moja chustowa przygoda zaczęła się pod koniec grudnia 2010 r. kiedy zaczęłam nosić moją wtedy niespełna dwumiesięczną córkę. W czerwcu 2013 r. zostałam doradcą ClauWi. Kurs zrobiłam, by poszerzyć swoją wiedzę i nauczyć się naprawdę dobrze motać. Kolejne prowadzone konsultacje i pogadanki potwierdziły, że propagowanie noszenia jest tym, co chciałabym robić. Dziś mogę nie tylko nosić własne dzieci, ale i uczyć tego innych rodziców. Zapraszam na konsultacje chustowe i nosidłowe, pogadanki i warsztaty w Rybniku i okolicach. Spotkajmy się!

Nowy Sącz, Stary Sącz, Limanowa, Piwniczna, Krynica, Grybów, Gorlice, Łącko

Edyta Malec - Malec Tuli

609 621 129
 
Chcesz uwolnić swoje ręce i jednocześnie dać swojemu dziecku potrzebną mu bliskość? Mogę nauczyć Cię korzystać z dającego tę możliwość narzędzia, jakim jest chusta i chustonoszenie. Jestem akredytowanym doradcą noszenia dzieci AND i jako doradca chustowy staram się dobrać jak najlepsze wiązanie dla konkretnej pary rodzic - dziecko. Zapraszam na konsultacje indywidualne oraz warsztaty grupowe w Nowym Sączu i pobliskich mu miejscowościach. W życiu prywatnym jestem żoną Waldka oraz mamą Karolka i Lidzii. Dzięki moim dzieciom nabyłam własne doświadczenie w chustonoszeniu, które pomaga mi w pracy doradcy noszenia.

Łódź, Brzeziny Koluszki, Zgierz, Aleksandrów Łódzki

 Marta Patura
tel 503-17-17-23
 
Jestem doradca noszenia dzieci po  kursie ClauWi® od 2016 roku.
Prowadzę głównie indywidualne konsultacje dla rodziców, na których staram się oswoić ten długi kawał materiału.
Uczę prawidłowej techniki wiązania chust. Dobieramy wiązanie do każdego w sposób szczególny, tak aby zarówno dziecko jak i noszący rodzic czuł się w nim wygodnie.
Czas nauki to czas w 100% dla Was, doradzam jaką chustę wybrać na początek, rozwiewam wszelkie wątpliwości
Czasem nawet już na pierwszym spotkaniu możecie być świadkiem "magii" chustowej :)
 Gdańsk  Ania Saternus

facebook.com/chustownia

tel 737456308
chustygdansk@gmail.com

 

Jestem doradczynią noszenia dzieci w chustach akredytowana przez AND oraz instruktorką masażu Shantala, prywatnie mamą (wkrótce) szóstki dzieci. Od zawsze zafascynowana życiem w zgodzie z naszą naturą i instynktami a te podpowiadają mi słuchanie potrzeb dzieci i wychodzenie im naprzeciw.
Chętnie opowiem też co nieco o pieluszkowaniu wielorazowym. Zapraszam na konsultacje indywidualne, warsztaty i spotkania chustowe.
Radzionków Tarnowskie Góry i okolice Ania Gumułka

Fb/ZawijAnka

Agumulka81@gmail.com

604 285 067

Jestem mamą dwóch synów, Kuba 6 lat i Miłosz 16miesięcy. Chusty znalazły mnie już po urodzeniu starszego syna, ale był dowodem, że wiązanie chusty nie jest takie oczywiste. Samej bez wsparcia wydawało mi się że syn nie polubił być noszonym. A jest tylko dowodem na źle dobraną chustę i wiązanie.
Na szczęście był typem dziecka które samo zasypiało w łóżeczku.
Drugi syn to całkiem inna bajka... Choć początek chustowania był bardzo praktyczny... wybieraliśmy się na urlop, gdzie chcieliśmy że starszakiem zwiedzać zamki... no i pojawiła się chusta <img alt="
Warszawa, mazowieckie Agnieszka Nielubowicz

tel. 601206830
agnieszka.nielubowicz@gmail.com

https://www.facebook.com/Agnieszka-Nielubowicz-Doradca-noszenia-dzieci-ClauWi-441620212947874/

Jestem doradcą noszenia dzieci w chuście i nosidłach miękkich ClauWi. Prowadzę konsultacje indywidualne i kameralne warsztaty grupowe. Z wykształcenia jestem lingwistką, mogę poprowadzić spotkanie w języku angielskim i francuskim.
Do chustonoszenia skłoniło mnie moje pierwsze, bardzo wymagające dziecko, dziś prawie czteroletni, choć nadal lubiący przytulanie w chuście syn. Młodsza córka tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że chusta to jeden z ważniejszych – a przy kolejnych dzieciach – wręcz nieodzowny element wyprawki. Na koniec konsultacji powiem o bezpieczeństwie kręgosłupa i stawów małego człowieka, podpowiem, jak właściwie pielęgnować dziecko i cierpliwie zapoznam z techniką wiązania chusty długiej i kółkowej lub pomogę dobrać odpowiednie nosidło. Zapraszam!
Gryfice i okolice (zachodniopomorskie) Monika Kaca

tel. 881 614 753

mkacaj@gmail.com, facebook.com/DoradcaNoszeniaMonikaKacaGryfice

Matka syna, akredytowany doradca noszenia dzieci AND. Prowadzę konsultacje indywidualne, gdzie pokazuję jak prawidłowo i bezpiecznie wiązać chustę, opowiadam o korzyściach płynących z noszenia dzieci, dobieram odpowiednią chustę i pomagam w zakupie takowej. Zapraszam do kontaktu!
Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Świętochłowice i miasta ościenne Joanna Bomba

www.uwolnij-rece.pl
uwolnijrece@gmail.com
601 782 700

Mam na imię Asia i jestem Doradcą Noszenia ClauWi® oraz Instruktorem Masażu Shantala. Uczestniczyłam także w warsztatach podstawowych oraz rozwijających z zakresu pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju dziecka w 1 roku życia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Uczę rodziców podstawowej pielęgnacji dziecka, noszenia w chustach oraz pomagam dobrać najlepsze dla nich nosidło ergonomiczne. Jestem także entuzjastką karmienia piersią i metody BLW, a moim hobby są wypieki i zdrowe gotowanie. Współtworzę Klub Śląskich Mam
Warszawa Dominika Ludwicka
665 651 704
 
Kielce i okolice Magdalena Gołąbek
Tel. 608 201 865
Jestem Doradcą Noszenia ClauWi. Zapraszam na indywidualne konsultacje oraz warsztaty w zakresie noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Prywatnie jestem mamą małej i cudownej Aluni, której przyjęcie na świat zrodziło we mnie potrzebę nadzwyczajnej bliskości. Udało mi się ją osiągnąć dzięki noszeniu w chuście.
Potrzeba błyskawicznie przerodziła się w pasje!
Opole i okolice Katarzyna Urbańska
Tel. 502632712
Mama wesołej piątki. Uzależniona od endorfin biegaczka i joginka. Wolny czas najchętniej spędza w górach. Pomaga rodzicom stawiać pierwsze kroki w nauce wiązania chusty jako chustowy doradca.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl