Tutaj znajdziesz doradcę noszenia w Twojej okolicy.

Aby wyszukać wciśnij Ctrl+F

 

Bielsko-Biała i okolice

Ewa Kucharczyk

ewa.chusty@gmail.com www.facebook.com/tulimysie.bielsko/

Chcesz tulić swoje dziecko w chuście ale nie wiesz od czego zacząć, a może dostałeś chustę i potrzebujesz porady? Skontaktuj się, chętnie nauczę Cię jak w bezpieczny sposób nosić swojego Maluszka w chuście :) Wierzę, ze uda mi się zaszczepić w Tobie ideę wolnych rąk i radość ze wspólnego podbijania świata! Jestem akredytowanym doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po kursie Akademii Noszenia Dzieci. Na co dzień prowadzę spotkania indywidualne, warsztaty oraz pogadanki dla rodziców i kobiet w ciąży, współpracuję także ze szkołą rodzenia oraz fizjoterapeutką. :)

Poznań
i okolice

Natalia Zielonacka

chustownik@gmail.com

www.chustownik.pl

tel. 696 950 208

Jestem mamą dwóch dziewczynek, Uli i Helenki, które noszę w chustach od pierwszych tygodni ich życia. Chusty to moja wielka pasja, którą chcę się dzielić z innymi rodzicami. Zapraszam do kontaktu!

Katowice, Gliwice i okolice

Aleksandra Adamczyk

chustyknurow@gmail.com 

www.facebook.com/chustyknurow 

www.badzblisko.pl

Z wykształcenia dietetyk, z zamiłowania doradca chustonoszenia po zaawansowanym kursie Clauwi, z powołania żona i mama Franka i Henia. Entuzjastka karmienia naturalnego, działa jako promotor karmienia piersią. Od kilku lat wspiera rodziców na początku ich nowej drogi. Zaraża chustonoszeniem!

Słupsk

Karolina Malinowska

www.facebook.com/doradcaslupsk/

tel.667-707-043

e-mail: karolina_miszewska@poczta.fm

Jestem doradcą noszenia ClauWi, a prywatnie mamą Izy i Radka. Swoją przygodę z chustonoszeniem rozpoczęłam po narodzinach młodszego synka. Pokochałam to do tego stopnia, że postanowiłam zostać doradcą, aby promować noszenie w swoim regionie.

Toruń i okolice

Marta Kamińska

609-338-545,

www.veniachusta.pl www.facebook.com/veniamartakaminska

Z wykształcenia jestem psychologiem, z pasji Certyfikowanym Doradcą Noszenia CluWi, z powołania żoną i mamą trzech (chusto)córek :) Na codzień zajmuję się prowadzeniem warsztatów grupowych, zajęć w Szkołach Rodzenia, a przede wszystkim indywidulanym wspieraniem Rodziców w ich rodzicielskich wyzwaniach! Chusta dla mnie jest ważnym elementem mojego macierzyństwa, aby móc funkcjonować, jednocześnie zapewniając dzieciom bliskość oraz prawidłową pozycję ciała, niezbędną do ich prawidłowego rozwoju!

 Trójmiasto, Słupsk i okolice

Dorota Maniszewska

Tel. 504 521 690

Psycholog, pedagog, instruktorka masażu Shantala oraz doradca noszenia ClauWi. Zafascynowana profilaktycznym działaniem kontaktu ,,skóra do skóry" na dziecko i matkę zaraz po porodzie.  Zajmuje się terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju dzieci w wieku 0-3 lat oraz terapią dzieci i młodzieży ze zdiagnozowanym zespołem Aspergera, Autyzmem i ADHD. Prowadzę również szkolenia i warsztaty dla świeżo upieczonych rodziców oraz osób oczekujących narodzin.

 Warszawa

 Justyna Starzyk

 www.facebook.com/bliskomamy

Doradca Noszenia ClauWi po kursie zaawansowanym. Jestem mamą 3-letniego Jędrka i 1,5-rocznej Łucji. Wiem, jak bardzo dzieci potrzebują bliskości, utulenia, czasami uspokojenia. Wiem tez, jak bardzo potrzebne są czasami wolne ręce. Dzięki chuście, w której noszę zarówno ja, jak i mój mąż, możliwe jest połączenie bliskości z potrzebami dnia codziennego - ugotowania, pobawienia się ze starszakiem kiedy młodsze spokojnie się tuli, czy też wyskoczenie na chwilę na spacer z dzieckiem, które nie przepada za wózkiem.
Nosząc, zwracam szczególną uwagę na dobre ułożenie maluszka w chuście.
I tego właśnie mogę Cię nauczyć - jak prawidłowo używać chusty, dzięki której zyskujesz "dodatkową rękę", a Twoje dziecko jest cały czas BliskoMamy lub BliskoTaty :)

Trójmiasto i okolice

Dagmara Wyłuda

https://www.facebook.com/bycbliskowsparcie/

kontakt: 600 933 386

dagmara.wyluda@gmail.com

Matka dwójki, doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi, doula. Zapraszam wszystkich do bycia blisko.

Anglia: Slough, Windsor i okolice

Polska: Gryfice, Szczecin

Daria
Zielińska

zielinska.dar@gmail.com
www.facebook.com/mrs.dariazielinska

Kiedy w trakcie studiów przyjęłam swój pierwszy poród i wzięłam maluszka w ramiona, zrozumiałam, że to jest moja droga. Obecnie jestem w trakcie rejstracji do NMC w Wielkiej Brytanii. Interesuję się opieką nad wcześniakami, karmieniem piersią, snem dziecka, a teraz także noszeniem w chustach. Zakochałam się w chustach od pierwszego motania!

Warszawa i okolice, Kraśnik

Dorota Misiak

dorotamisiak@o2.pl

505-721-063

 

Kielce

Karina Klusek

tel. 781 170 184

mail: klusekkarina@gmail.com

@FB: chustomania.doradca

Prowadzę konsultacje indywidualne, warsztaty grupowe, spotkania dla rodziców i kobiet w ciąży, pogadanki w szkołach rodzenia czy klubach maluszka.

Chętnie spotkam się, aby Ci pomóc w doborze wiązania, pierwszej chusty czy nosidła. Pokażę Ci, jak poprawnie i bezpiecznie zamotać Twojego Maluszka.

Nie wyobrażam sobie macierzyństwa bez chusty  Mam nadzieję, że i Ty poczujesz moc wolnych rąk i bliskości Twojego Dziecka!

Warszawa, Legionowo, Łomianki, Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Radzymin, Marki, Ząbki, Zielonka.

Katarzyna Byliniak

606 497 638

www.facebook.com/KBDoradcaNoszenia/

chusty@kat-art.pl

Certyfikowany doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich szkoły ClauWi po kursie zaawansowanym. Ukończyłam również kurs pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt. Aktywnie współpracuję jako wykładowca ze szkołami rodzenia na terenie Warszawy, Jabłonny i Legionowa. Kocham moją pracę za to, że niesie wsparcie w tak wielu sytuacjach młodym rodzicom, chustowanie pomaga im zarówno emocjonalnie jak i odciąża fizycznie, przynosi radość, wolność i piękne chwile razem z dziećmi. Jestem szczęśliwa, że mogę dzielić z rodzicami emocje, towarzyszyć im w pogłębianiu relacji z dzieckiem, uczyć prawidłowej techniki wiązania chust dobranej specjalnie dla każdego rodzica. Stale się rozwijam, czytam, uczę się i szkolę, podnoszę dla siebie i dla Was swoje kompetencje, abym jak najlepiej sprostała Państwa oczekiwaniom i mogła dzielić się rzetelną wiedzą. Prowadzę lekcje indywidualne z dojazdem oraz warsztaty grupowe. Istnieje możliwość poprowadzenia konsultacji również z tłumaczeniem na język angielski.

Świętokrzyskie

Marta Szperlich-Kosmala

 https://www.facebook.com/chustastarachowice/
Uzyskałam certyfikat Doradcy noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich Akademii Noszenia Dzieci, aby pomagać innym Rodzicom
w prawidłowym użytkowaniu chust, aby odpowiadać na Wasze pytania
i uczyć motania - dla dobra dziecka i Waszego! Zapraszam na konsultacje indywidualne i grupowe.
Noszę swoje dzieci w chuście od narodzin. Dzieci noszone w chustach mają naturalnie bliski kontakt z opiekunem, zapewnione bezpieczeństwo, a jednocześnie stymulację bodźcami, nie obciążającą ich rozwijających się mózgów. Ich kręgosłup ma szansę rozwijać się prawidłowo. Chusta pomaga niwelować klasyczne problemy maluchów: niepokój, płaczliwość, tzw. kolki.A Ty? Dzięki chuście uwalniasz ręce. Nagle znikają nierówne chodniki, brak podjazdów i inne przeszkody terenowe. Cieszycie się sobą. Wszyscy.

Wrocław i okolice

Eulalia Średzińska

eulalia.sredzinska@gmail.com

facebook.com/eulaliadoradca/

Jestem doradcą noszenia po szkole ClauWi. Z przyjemnością pokażę Ci, jak bezpiecznie możesz cieszyć się bliskością z Twoim dzieckiem. Najpiękniejsze w chustach jest to, że dają wolność.

Warszawa

Dominika Rosłońska

575607326

droslonska.95@wp.pl

fp: https://web.facebook.com/JellyMumDoradcaNoszeniaClauWi/
WWW: http://jellymum.pl/

Jestem mamą dwóch córek - Wiktorii i Anastasii. Młodsza była noszona w chuście już od pierwszych dni życia. Zależy mi na promowaniu zdrowego dla dzieci i rodziców sposobu noszenia dlatego zrobiłam kurs Doradcy Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich ClauWi. Zapraszam do kontaktu.

Rybnik i okolice

Basia Salamon-Szympruch

www.chustyinosidla.pl
www.facebook.com/chustyrybnik/
696 021 967

Moja chustowa przygoda zaczęła się pod koniec grudnia 2010 r. kiedy zaczęłam nosić moją wtedy niespełna dwumiesięczną córkę. W czerwcu 2013 r. zostałam doradcą ClauWi. Kurs zrobiłam, by poszerzyć swoją wiedzę i nauczyć się naprawdę dobrze motać. Kolejne prowadzone konsultacje i pogadanki potwierdziły, że propagowanie noszenia jest tym, co chciałabym robić. Dziś mogę nie tylko nosić własne dzieci, ale i uczyć tego innych rodziców. Zapraszam na konsultacje chustowe i nosidłowe, pogadanki i warsztaty w Rybniku i okolicach. Spotkajmy się!

Nowy Sącz, Stary Sącz, Limanowa, Piwniczna, Krynica, Grybów, Gorlice, Łącko

Edyta Malec - Malec Tuli

609 621 129
 
Chcesz uwolnić swoje ręce i jednocześnie dać swojemu dziecku potrzebną mu bliskość? Mogę nauczyć Cię korzystać z dającego tę możliwość narzędzia, jakim jest chusta i chustonoszenie. Jestem akredytowanym doradcą noszenia dzieci AND i jako doradca chustowy staram się dobrać jak najlepsze wiązanie dla konkretnej pary rodzic - dziecko. Zapraszam na konsultacje indywidualne oraz warsztaty grupowe w Nowym Sączu i pobliskich mu miejscowościach.
 
W życiu prywatnym jestem żoną Waldka oraz mamą Karolka i Lidzii. Dzięki moim dzieciom nabyłam własne doświadczenie w chustonoszeniu, które pomaga mi w pracy doradcy noszenia.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Waluty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl